ul. Paderewskiego 10/12,   10-314 Olsztyn,   tel. 089 526-79-91,   e-mail: sekretariat@zseh.pl

   

Google

www.zseh.pl
w Internecie
 

Data ostatniej aktualizacji:
2011-03-18

 

  Start

  Informacje

 Rekrutacja

   Szkoły

 Program

   Kadra

  Matura

Konkurs historyczny dla uczniów gimnazjów

Olsztyn 3.02.2007

PROTOKÓŁ

Wykaz prac przesłanych przez Komisję Rejonową w Olsztynie do Wojewódzkiej Komisji Konkursu Historycznego

Nazwa konkursu – konkurs historyczny dla uczniów gimnazjów,

Liczba uczestników etapu rejonowego -  64

Liczba uczestników etapu szkolnego 312 (na podstawie protokołów z eliminacji szkolnych)

L.p.

Imię i nazwisko ucznia

Liczba punktów

Klasa

Nazwa szkoły, adres

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

1

Konrad Orzechowski

43

II A

Gimnazjum
11-320 Jeziorany
ul. M. Konopnickiej 13B, C, D

Marian Tapiński

2

Ewelina Pędzich

42

III A

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Aneta Wacikowska

3

Aleksandra Nowosad

41

III A

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Aneta Wacikowska

4

Agnieszka Paturej

40

III GC

Gimnazjum Nr 2
10-113 Olsztyn
ul. K. R. Małłków 3

Sylwia Białuńska

5

Katarzyna Połocka

40

III A

Gimnazjum Niepubliczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Ułańska 6

Marek Symonowicz

6

Dawid Buszmak

39

III B

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Anna Wacikowska

7

Bartłomiej Marczak

39

III A

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Ewa Marciszewska

8

Mateusz Cupała

38

III E

Gimnazjum Nr 3
10-437 Olsztyn
ul. Kołobrzeska 9

Ewa Mieszczańska

9

Maciej Drążkiewicz

38

III I

Gimnazjum Nr 3
10-437 Olsztyn
ul. Kołobrzeska 9

Jolanta Gruszka

10

Rafał Gajewski

38

III F

Gimnazjum Publiczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Garnizonowa 20

Magdalena Grzybowska

11

Kornelia Jaroszewicz

37

III GC

Gimnazjum Nr 2
10-113 Olsztyn
ul. K. R. Małłków 3

Sylwia Białuńska

12

Marcin Masłowski

37

III A

Publiczne Gimnazjum
11-034 Stawiguda
ul. Leśna 1

Anna Filipiak

13

Marek Matysiak

37

III

Społeczne Gimnazjum 101
10-165 Olsztyn
ul. Artyleryjska 8

Urszula Młodzianowska

14

Grzegorz Kluczek

36

II A

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Iwona Szumska

15

Piotr Osiński

36

I B

Gimnazjum Nr 14

10-822 Olsztyn
ul. Żytnia 71

Adam Michalski

16

Oskar Raczycki 

36

III G

Gimnazjum Nr 9
10-684 Olsztyn
ul. M. Wańkowicza 1

Grażyna Prątkowska

17

Mateusz Żukowski

36

III C

Gimnazjum Nr 4
10-450 Olsztyn
Al. J. Piłsudskiego 56

Konrad Kowalewicz

18

Katarzyna Biedrzycka

35

III A

Gimnazjum Nr 13
10-690 Olsztyn
ul. B. Jeziołowicza

Beata Mańkowska

19

Michał Kulpa

35

II

Gimnazjum Nr 22
10-456 Olsztyn
ul. Kard. ST. Wyszyńskiego 11

Paweł Wojno

20

Michał Lipski

35

III A

Gimnazjum Nr 22
10-456 Olsztyn
ul. Kard. ST. Wyszyńskiego 11

Paweł Wojno

21

Mateusz Majchrowski

35

III A

Gimnazjum Nr 1
11-010 Barczewo
ul. Północna 14

Sławomir Stasiuk

22

Dawid Chomej

34

III A

Gimnazjum Publiczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Garnizonowa 20

Bożena Gołębiowska

23

Adam Kozłowski 

34

II A

Gimnazjum Nr 1
11-300 Biskupiec
ul. Ludowa 5

Janusz Daśko

24

Martyna Rzosińska

34

III F

Gimnazjum Nr 13
10-690 Olsztyn
ul. B. Jeziołowicza 2

Wiesława Nowacka

25

Malwina Słowik

34

III C

Gimnazjum Nr 1
11-300 Biskupiec
ul. Ludowa 5

Janusz Daśko

26

Paweł Chojnacki

33

III G

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Małgorzata Kulesza-Malinowska

27

Leszek Ciejek

33

III BG

Gimnazjum Nr 23
10-136 Olsztyn
ul. Bałtycka 4

Bogumiła Mierzejewska

28

Michał Klink

33

III AG

Gimnazjum Nr 23
Im. Marii i Georga Dietrichów
10-136 Olsztyn
ul. Bałtycka 4

Bogumiła Mierzejewska

29

Arkadiusz Szleszyński

33

III C

Gimnazjum Nr 4
10-450 Olsztyn
Al. J. Piłsudskiego 56

Konrad Kowalewicz

30

Adrian Falkowski

32

III F

Gimnazjum Publiczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Garnizonowa 20

Magdalena Grzybowska

31

Krzysztof Sikora

32

III E

Gimnazjum Nr 3
10-437 Olsztyn
ul. Kołobrzeska 9

Ewa Mieszczańska

32

 Mateusz Adamiec

31

III A

Gimnazjum
11-320 Jeziorany
ul. M. Konopnickiej 13 B, C, D

Zbigniew Sadza

33

Michał Burda

30

III G

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Jolanta Śliżewska

34

Wojciech Burdyński

30

III G

Gimnazjum Nr 9
10-684 Olsztyn
ul. M. Wańkowicza 1

Grażyna Prątkowska

35

Krzysztof Golon

30

III A

Gimnazjum NR 13
 10-690 Olsztyn
ul. B. Jeziołowicza 2

Beata Mańkowska

36

Olga Pietrzyk

30

 

III A

Gimnazjum Nr 6
10-062 Olsztyn

Ul. Jagiellończyka 32

Wioletta Nowakowska

37

Olga Konikiewicz

29

II

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Ewa Marciszewska

38

Michał Banaś

27

III A

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Aneta Wacikowska

39

Katarzyna Doliwa

27

III C

Gimnazjum Nr 1
11-300 Biskupiec
ul. Ludowa 5

Janusz Daśko

40

Mariusz Golon

27

III B

Gimnazjum Nr 15
10-041 Olsztyn
ul. Bałtycka 151

Agnieszka Kwaśny

41

Marta Hodyra

27

III

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Iwona Szumska

42

Lidia Kałecka

27

III

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Iwona Szumska

43

Piotr Kasprzyk

27

III B

Gimnazjum Nr 4
10-450 Olsztyn
Al. J. Piłsudskiego 56

Konrad Kowalewicz

44

Łukasz Popławski

27

III A

Publiczne Gimnazjum
11-034 Stawiguda
ul. Leśna 1

Anna Filipiak

45

Wojciech Świdwa

26

III B

Gimnazjum Nr 3
10-437 Olsztyn
ul. Kołobrzeska 9

K. Kalinowski

46

Marcin Górecki

25

III G

Gimnazjum Nr 9

10-684 Olsztyn
ul. M. Wańkowicza 1

Grażyna Prątkowska

47

Artur Jaworski

25

III F

Gimnazjum Nr 1
11-010 Barczewo
ul. Północna 14

Sławomir Stasiuk

48

Jakub Pawłowicz

25

III G

Gimnazjum Nr 9
10-684 Olsztyn
ul. M. Wańkowicza 1

Grażyna Prątkowska

49

Sebastian Wiśniewski

24

III G

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Iwona Szumska

50

Zuzanna Oprus

23

III GD

Gimnazjum Nr 2
10-113 Olsztyn
ul. K. R. Małłków 3

Henryk Falkowski

51

Andrzej Syrwid

23

III B

Gimnazjum Nr 13
10-690 Olsztyn
ul. B. Jeziołowicza 2

Beata Mańkowska

52

Łukasz Akuczonek

20

III

Społeczne Gimnazjum 101
10-165 Olsztyn
ul. Artyleryjska 8

Urszula Młodzianowska

53

Piotr Jasiński

20

III A

Gimnazjum
11-320 Jeziorany

ul. M. Konopnickiej 13B,C,D

Zbigniew Sadza

54

Piotr Kulicki

20

III B

Gimnazjum Nr 3

10-437 Olsztyn

ul. Kołobrzeska 9

K. Kalinowski

55

Filip Ratkowski

20

III B

Gimnazjum
11-042 Jonkowo
ul. Ks. J. Hanowskiego 27

Robert Syrwid

56

Mateusz Płochocki

19

III A

Gimnazjum NR 15
10-041 Olsztyn
ul. Bałtycka 151

Agnieszka Kwaśny

57

Monika Sobieska

18

III A

Gimnazjum Nr 6
10-062 Olsztyn

Ul. Jagiellończyka 32

Wioletta Nowakowska

58

Daniel Buzderewicz

16

III C

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Sylwia Prokopowicz

59

Monika Kucharska

16

III C

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Sylwia Prokopowicz

60

Marta Milkiewicz

16

III B

Gimnazjum Niepubliczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Ułańska 6

Marek Symonowicz

61

Radosław Przybysz

16

III J

Gimnazjum Nr 1
11-300 Biskupiec
ul. Ludowa 5

Marcin Kłodziński

62

Marta Sender

16

III B

Gimnazjum
11-042 Jonkowo
ul. Ks. J. Hanowskiego 27

Robert Syrwid

63

Mateusz Strzałkowski

16

III A

Gimnazjum Publiczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Garnizonowa 20

Bożena Gołębiewska

64

Klaudia Zyśk

12

III C

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Sylwia Pawłowska-Prokopowicz

 

 

 Skład komisji:

Anna Matejuk- V LO Olsztyn

Irena Archutowska- SZG-S Olsztyn

Teresa Kujawska-VIII LO Olsztyn

Urszula Dudkiewicz- I LO Olsztyn

Danuta Łokuciejewska – ZSE-T Olsztyn

Agnieszka Skiba- III LO Olsztyn

Anna Dziąba- ZSCHi O Olsztyn
 

Przewodnicząca- Wiesława Topolnicka-Krępuła ZSE-H Olsztyn, ODN w Olsztynie

 

 

Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski

 Copyright: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

Olsztyn, 2005