ul. Paderewskiego 10/12,   10-314 Olsztyn,   tel. 089 526-79-91,   e-mail: sekretariat@zseh.pl

   

Google

www.zseh.pl
w Internecie
 

Data ostatniej aktualizacji:
2014-06-17

 

  Start

  Informacje

 Rekrutacja

   Szkoły

 Program

   Kadra

  Matura

Nasi laureaci konkursu „Czyste przystanki – czyste miasto”

Uczniowie naszej szkoły znaleźli się wśród zwycięzców konkursu „Czyste przystanki – czysty Olsztyn” zorganizowanego pod patronatem Prezydenta Olsztyna przez Zespół ds. Realizacji Miejskiego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego „Bezpieczny Olsztyn”, przy współudziale Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie .Wręczenie nagród odbyło się 10 czerwca 2014 r. w Urzędzie Miasta Olsztyna.

W konkursie mogli wziąć udział uczniowie wszystkich typów szkół i placówek oświatowych z Olsztyna. Łącznie nadesłano 206 prac, spośród których do finału zakwalifikowano 37, a wśród nich znalazły się prace uczniów ZSEH. Prace oceniało jury w składzie:
Małgorzata Jackiewicz-Garniec, dyrektor BWA w Olsztynie – przewodnicząca,
Dorota Groszkowska, dyrektor Wydziału Komunikacji UM w Olsztynie – zastępca przewodniczącego,
Zbigniew Gontarz, dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie – członek,
Małgorzata Demianiuk z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie – członek,
Paweł Pliszka z Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie – sekretarz.

Reprezentanci naszej szkoły zajęli najwyższe miejsca i zdobyli najważniejsze z nagród. A było o co się starać, gdyż w puli do wygrania były laptopy, tablety oraz smartfony. Naszą młodzież zachęciła do udziału w konkursie pani Elżbieta Dziedzicka – nauczycielka edukacji dla bezpieczeństwa, a przyjemność towarzyszenia młodzieży w uroczystym ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród miała pani Bogna Daukszewicz.

Oto nasi finaliści!

Wśród zdobywców sześciu równorzędnych nagród głównych znalazła się uczennica klasy I TOR Paulina Kościńska, która otrzymała laptop, oraz uczennica naszej szkoły, choć reprezentująca Bursę nr 2 przy Zespole Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych, Barbara Jakubowska z klasy II TOR, nagrodzona tabletem.

Nagrodę drugiego stopnia, również wśród sześciu równorzędnych, otrzymał uczeń ZSEH z klasy II TI„A”, Bartosz Michaluk, który wygrał smartfona.

Naszej młodzieży gratulujemy sukcesu, dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych i jego promocję w Olsztynie, a innych uczniów naszej szkoły zachęcamy do uczestnictwa w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Startując w nich, oprócz osiągnięcia satysfakcji, można także zdobyć atrakcyjne nagrody.

Osoby zainteresowane pogłębieniem informacji na temat wyników konkursu odsyłam na stronę: http://www.olsztyn24.com/news/23400-podsumowanie-konkursu-czysty-rzystanek---czyste-miasto.html

Bogna Daukszewicz     

 

 

Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski

 Copyright: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

Olsztyn, 2005