ul. Paderewskiego 10/12,   10-314 Olsztyn,   tel. 089 526-79-91,   e-mail: sekretariat@zseh.pl

   

Google

www.zseh.pl
w Internecie
 

Data ostatniej aktualizacji:
2011-03-18

 

  Start

  Informacje

 Rekrutacja

   Szkoły

 Program

   Kadra

  Matura

Wyprawa na paintball

17.09.2010 roku klasy I, III i IV TI udały się na wycieczkę do Bukwałdu. Wyprawa miała na celu zintegrowanie klas TI, czyli przyszłych techników informatyków.

Większość pojechała pociągiem z opiekunami: p. Iwoną Cybulską, p. Beatą Kaczmarską i p. Kamilą Salamonowicz, a nieliczni, pełnoletni, dotarli na miejsce prywatnymi pojazdami. Na miejscu czekali już na nas organizatorzy imprezy: p. Antonina Dąbrowska, p. Piotr Antoszkiewicz i p. Elżbieta Dziedzicka, którzy, jak się później okaże, bardzo „przydali się” J w zapewnieniu transportu powrotnego uczestnikom wycieczki.

Najpierw wybrańcy, czyli ci, którzy uiścili opłatę za dodatkową amunicję, i cała reszta przebrali się w kostiumy moro z flagami Niemiec. Podzielono nas na 3 drużyny: I TI – kolor żółty, III TI – kolor czerwony i IV TI – moro. IV klasa miała przewagę na wejściu, gdyż uczniowie tej grupy kupili sobie wcześniej kulki na Allegro. Każdy po ok. 400 kulek, podczas gdy na uczestnika innej grupy przypadło dokładnie 100! Rozgrywka rozpoczęła się bardzo szybko i w pierwszej rundzie, jak i później, wygrała IV klasa. Uczniowie, którzy nie brali udziału w strzelaninie, rozpalili ognisko za pomocą… chusteczek higienicznych.

Po bardzo wyczerpujących zmaganiach „żołnierze” udali się na posiłek, czyli kiełbaski z ogniska. Po znakomitej uczcie, czyli ok. pół kiełbaski na głowę L, wszyscy zaczęli się rozjeżdżać do domów. No i wtedy właśnie organizatorzy paintballu bardzo pomogli uczestnikom zabawy, zapewniając im bezpieczny powrót z wycieczki. I tak wszyscy szczęśliwie, i niektórzy zdrowo, wrócili do domów. J

Andrzej „Stachu” Stachowiak, kl. I TI      

Uczniowie klasy IV TI twierdzą, że szanse (mimo większej ilości kulek) były wyrównane, gdyż klasy I i III połączyły swoje siły i były w liczebnej przewadze. J

 

 

Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski

 Copyright: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

Olsztyn, 2005