ul. Paderewskiego 10/12,   10-314 Olsztyn,   tel. 089 526-79-91,   e-mail: sekretariat@zseh.pl

   

Google

www.zseh.pl
w Internecie
 

Data ostatniej aktualizacji:
2011-03-18

 

  Start

  Informacje

 Rekrutacja

   Szkoły

 Program

   Kadra

  Matura

III Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Nasz uczeń w finale!

10 grudnia 2010 roku w 12 miastach Polski, w tym po raz pierwszy w Olsztynie - w ZSE-H odbył się II etap III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Półfinaliści zmagali się z pytaniami dotyczącymi m.in.: dokumentacji spedycyjnej, procesu transportowego, systemu ERP, analizy popytu, planowania potrzeb materiałowych i dystrybucji, a także standardów GS1.

Kamil Bieniuszewicz - uczeń III klasy technikum logistycznego ZSE-H w Olsztynie zakwalifikował się do finału III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Jako finalista jest już zwolniony z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, a w marcu 2011 r. powalczy o miano najlepszego młodego logistyka w Polsce. Do finału zakwalifikowało się 53 uczniów z całej Polski. To oni pokonali w pierwszym etapie olimpiady ponad 4,5 tysiąca uczniów ze 175 szkół oraz w drugim etapie - okręgowym - 613 uczestników ze 100 szkół.

Główną nagrodą jest możliwość bezpłatnego studiowania w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu oraz szereg innych wartościowych nagród rzeczowych, bo wśród sponsorów Olimpiady jest wiele firm z branży TSL, m.in.: Agrobex, DPD, Emapa, Panopa, Dachser, VW Poznań, Omega-Pilzno (sponsoring złoty), Still, TSLogistic, Epicor, Kuehne+Nagel, Raben, L-Systems, DHL Express, Kontenerowy.pl (sponsoring srebrny).

Organizatorem Olimpiady jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu. Patronat Honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Infrastruktury.

Kamilowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 Elżbieta Stużyńska                 

 

 

Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski

 Copyright: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

Olsztyn, 2005