ul. Paderewskiego 10/12,   10-314 Olsztyn,   tel. 089 526-79-91,   e-mail: sekretariat@zseh.pl

   

Google

www.zseh.pl
w Internecie
 

Data ostatniej aktualizacji:
2011-03-18

 

  Start

  Informacje

 Rekrutacja

   Szkoły

 Program

   Kadra

  Matura

XV Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

Eliminacje do XV Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich już za nami. W listopadzie 2009 r. zgłoszono udział Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w XV Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest „funkcjonowanie firm handlowych w dobie kryzysu”. Zawody szkolne odbyły się 1 grudnia 2009 r. Wzięło w nich udział 42 uczniów z klas: IV TEA, IV TEB, III UTH, III TE i III TH. Mieli oni za zadanie napisać test (przygotowany przez p. Izabelę Kasprzyk) sprawdzający wiedzę z zakresu obejmującego tematykę turnieju.

Do zawodów okręgowych komisja szkolna wytypowała następujących uczniów:

1. Babiarz Alicja kl. IV TEB

2. Cybulska Joanna kl. IV TEA

3. Śmielecka Natalia kl. IV TEA

Turniej ma zasięg ogólnopolski, składa się z trzech etapów: eliminacje szkolne, eliminacje okręgowe oraz eliminacje centralne, planowane na 16-17 kwietnia 2010 roku. Za organizację i przygotowanie uczniów odpowiada p. Izabela Kasprzyk.

W eliminacjach okręgowych wezmą udział uczniowie z 3 szkół: Zespołu Szkół Ekonomicznych w Olsztynie przy ulicy Bałtyckiej, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Żuromina oraz uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie.

Do eliminacji centralnych zakwalifikowanych zostanie 60 uczniów z całej Polski ( w eliminacjach szkolnych wzięło udział 3500 uczniów).

Izabela Kasprzyk

 

 

Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski

 Copyright: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

Olsztyn, 2005