ul. Paderewskiego 10/12,   10-314 Olsztyn,   tel. 089 526-79-91,   e-mail: sekretariat@zseh.pl

   

Google

www.zseh.pl
w Internecie
 

Data ostatniej aktualizacji:
2011-03-18

 

  Start

  Informacje

 Rekrutacja

   Szkoły

 Program

   Kadra

  Matura

Jesteśmy w półfinale II OOL!

Dnia 15 października 2009 roku punktualnie o godzinie 9.00 aż 4492 uczniów ze 132 szkół z całej Polski przystąpiło do zawodów I stopnia II Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

W naszej szkole w etapie szkolnym Olimpiady wzięło udział 27 uczniów z klas drugiej, trzeciej i czwartej technikum logistycznego. Uczniowie musieli wykazać się znajomością zagadnień z transportu morskiego, logistyki miejskiej, zarządzania zapasami i magazynem, a także znajomością międzynarodowych konwencji transportowych, dokumentów transportowych i spedycyjnych, międzynarodowych organizacji zrzeszających spedytorów oraz funkcji opakowań.

Ośmiu uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do zawodów II stopnia czyli etapu okręgowego: Natalia Urbaniak, Adam Lemieszek, Przemysław Wiktorzak, Robert Kendzior, Damian Bojarski, Tomasz Micigolski, Przemysław Wołoszczuk i Andrzej Kiełbasa.

Etap okręgowy Olimpiady, w którym weźmie udział 527 uczniów z całej Polski, odbędzie się 10 grudnia 2009 roku w jedenastu okręgach wyznaczonych przez organizatora.. Najlepsi uczniowie zakwalifikują się do finału, który odbędzie się 19 marca 2010 w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu,- organizatora Olimpiady. Na laureatów Olimpiady czekają nie tylko wartościowe nagrody rzeczowe, ale także zwolnienie z pisemnej części egzaminu z przygotowania zawodowego w zawodach technik logistyk i technik spedytor oraz bezpłatne studia w Wyższej Szkole Logistyki.

Partnerami merytorycznymi Olimpiady są: Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. Przedsięwzięcie sponsorują firmy: Panopa Logistik Polska, Volkswagen Poznań, DPD Polska, Agrobex, DHL Express, L-systems, Elettric80, Kuehne+Nagel oraz Raben.

Elżbieta Stużyńska

 

 

Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski

 Copyright: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

Olsztyn, 2005