ul. Paderewskiego 10/12,   10-314 Olsztyn,   tel. 089 526-79-91,   e-mail: sekretariat@zseh.pl

   

Google

www.zseh.pl
w Internecie
 

Data ostatniej aktualizacji:
2011-03-18

 

  Start

  Informacje

 Rekrutacja

   Szkoły

 Program

   Kadra

  Matura

Konkurs historyczny dla uczniów gimnazjów

Olsztyn 3.02.2007

PROTOKÓŁ

Wykaz prac przesłanych przez Komisję Rejonową w Olsztynie do Wojewódzkiej Komisji Konkursu Historycznego

Nazwa konkursu – Konkurs historyczny dla uczniów gimnazjów,

Liczba uczestników etapu rejonowego -  64

 

L.p.

Nazwisko i imię ucznia

Liczba punktów

Klasa

Nazwa szkoły, adres

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

1.       

Osiński Piotr

67

II B

Gimnazjum Nr 14
10-822 Olsztyn
ul. Żytnia 71

Adam Michalski

2.       

 Orzechowski Konrad

62

III A

Gimnazjum
11-320 Jeziorany
ul. M. Konopnickiej 13B, C, D

Marian Łapiński

3.       

Stasiulewicz Marcin

62

III C

Gimnazjum Publiczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Garnizonowa 20

Bożena Gołębiewska

4.       

Okońska Katarzyna

61

III A

Gimnazjum Nr 4
10-450 Olsztyn
Al. J. Piłsudskiego 56

Konrad Kowalewicz

5.       

Wawrzyńczak Szymon

59

I B

Gimnazjum Niepubliczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Ułańska 6

Marek Symonowicz

6.       

Galiński Robert

58

III H

Gimnazjum Nr 3
10-437 Olsztyn
ul. Kołobrzeska 9

Jolanta Gruszka

7.       

Piątkowski Mateusz

55

II A

Gimnazjum Nr 4
10-450 Olsztyn
Al. J. Piłsudskiego 56

Henryk Falkowski

8.       

Klink Michał

54

III ag

Gimnazjum Nr 23
10-136 Olsztyn
ul. Bałtycka 4

Bogumiła Mierzejewska

9.       

Nowakowski Bartosz

53

III E

Gimnazjum Nr 1
11-300 Biskupiec
ul. Ludowa 5

Janusz Daśko

10.    

Bielan Piotr

53

III C

Gimnazjum Nr 7
10-560 Olsztyn
ul. Żołnierska 39

Waldemar Tomaszewski

11.    

 Kluczek Grzegorz

52

III A

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Iwona Szumska

Jolanta Śliżewska

12.    

Buchowski Hubert

50

III
św. Franciszka
i św. Tereski

Gimnazjum Nr 22 Katolickie im. Świętej Rodziny

10-456 Olsztyn

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 11

Paweł Wojno

13.    

Hermanowski Marcin

50

III B

Gimnazjum Nr 13
10-690 Olsztyn
ul. B. Jeziołowicza 2

Wiesława Nowacka

14.    

Rutkowska Justyna

49

III A

Gimnazjum Nr 4
10-450 Olsztyn
Al. J. Piłsudskiego 56

Konrad Kowalewicz

15.    

Gałęziewski Rafał

48

III A

Gimnazjum Nr 3

10-437 Olsztyn

ul. Kołobrzeska 9

Jolanta Gruszka

16.    

Radomski Michał

48

II C

Publiczne Gimnazjum
11-034 Stawiguda
ul. Leśna 1

Anna Filipiak

17.    

Kluczek Wojciech

47

I A

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Iwona Szumska

Jolanta Śliżewska

18.    

Kozłowska Marta

47

I B

Gimnazjum Nr 1
11-300 Biskupiec
ul. Ludowa 5

Janusz Daśko

19.    

Pach Szymon

47

III ge

Gimnazjum Nr 2
10-113 Olsztyn
ul. K. R. Małłków 3

Hanna Fleischer

20.    

Rzeszotarski Łukasz.

47

III A

Gimnazjum Nr 7
10-560 Olsztyn
ul. Żołnierska 39

 Wojciech Orchowski

21.    

Ropiak Paweł

46

II cg

Gimnazjum Nr 23
Im.
Marii i Georga Dietrichów
10-136 Olsztyn
ul. Bałtycka 4

Bogumiła Mierzejewska

22.    

Wilkowska Emilia

46

III A

Gimnazjum Publiczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Garnizonowa 20

Bożena Gołębiowska

23.    

Tomkowski Robert

45

III
św. Franciszka

Gimnazjum Nr 22 Katolickie im. Świętej Rodziny

10-456 Olsztyn

ul. Kard. St. Wyszyńskiego 11

Paweł Wojno

24.    

Podleś Łukasz

44

III C

Gimnazjum
11-320 Jeziorany
ul. M. Konopnickiej 13 B, C, D

Marian Łapiński

25.    

Czajkowski Grzegorz

43

III B

Gimnazjum Nr 13

10-690 Olsztyn

ul. B. Jeziołowicza 2

Wiesława Nowacka

26.    

Jastrzębowski Mateusz

42

II C

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Iwona Szumska

Jolanta Śliżewska

27.    

Kaźmierczak Katarzyna

42

II C

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Iwona Szumska

Jolanta Śliżewska

28.    

Parciak Tomasz

41

III C

Gimnazjum NR 13
 10-690 Olsztyn
ul. B. Jeziołowicza 2

Wiesława Nowacka

29.    

Bielenica Maciej

40

III B

Gimnazjum Nr 1
11-010 Barczewo
ul. Północna 14

Sławomir Stasiuk

30.    

Brzozowski Aleksander

40

III ge

Gimnazjum Nr 2
10-113 Olsztyn
ul. K. R. Małłków 3

Hanna Fleischer

31.    

Muszyńska Paulina

40

IIIgb

Gimnazjum Nr 2
10-113 Olsztyn
ul. K. R. Małłków 3

Sylwia Białuńska

32.    

Neścior Krystian

39

III C

Gimnazjum Nr 3
10-437 Olsztyn
ul. Kołobrzeska 9

Jolanta Gruszka

33.    

Zwierzchowski Maciej

39

III E

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Ewa Marciszewska

34.    

Smoliński Jakub

38

III H

Gimnazjum Nr 3
10-437 Olsztyn
ul. Kołobrzeska 9

Jolanta Gruszka

35.    

Kuzia Kamil

37

III D

Gimnazjum Nr 1
11-010 Barczewo
ul. Północna 14

Sławomir Stasiuk

36.    

Tęcza Jakub

36

III B

Gimnazjum Nr 6
10-062 Olsztyn

Ul. Jagiellończyka 32

Julitta Rodziewicz

37.    

Marynowska Monika

35

II B

Gimnazjum Niepubliczne
11-040 Dobre Miasto
ul. Ułańska 6

Marek Symonowicz

38.    

Wasilewski Krystian

35

III A

Gimnazjum Nr 13
10-690 Olsztyn
ul. B. Jeziołowicza 2

Wiesława Nowacka

39.    

Andrzejewski Piotr

34

III B

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Joanna Mieszczyńska

40.    

Dudka Łukasz

34

III B

Gimnazjum
11-320 Jeziorany

ul. M. Konopnickiej 13B,C,D

Arian Łapiński

41.    

Piotrowska  Anna

34

III E

Gimnazjum Nr 7
10-560 Olsztyn
ul. Żołnierska 39

Waldemar Tomaszewski

42.    

Węgierski Piotr

34

II

Społeczne Gimnazjum 101
10-692 Olsztyn
ul. Mroza 25

Urszula Młodzianowska

43.    

Gajewski Paweł

33

I A

Gimnazjum
11-015 Olsztynek
ul. Górna 5

Jolanta Śliżewska

Iwona Szumska

44.    

Borowicz-Skoneczny Sylwester

32

III A

Gimnazjum Nr 7
10-560 Olsztyn
ul. Żołnierska 39

Wojciech Orłowski

45.    

Dusza Anna

32

III E

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Ewa Marciszewska

46.    

Górski Teodor

32

III A

Publiczne Gimnazjum
11-034 Stawiguda
ul. Leśna 1

Anna Filipiak

47.    

Kuskowski Barnaba

32

I D

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Małgorzata Kulesza-Malinowska

48.    

Muszak Sylwia

32

III E

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Aneta Wacikowska

49.    

Nasiadka Sebastian

32

III B

Gimnazjum Nr 1
11-010 Barczewo
ul. Północna 14

Sławomir Stasiuk

50.    

Stańczak Marta

32

II

Społeczne Gimnazjum 101
10-692Olsztyn
ul. Mroza 25

Urszula Młodzianowska

51.    

Żujewska Klaudia

32

III B

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Joanna Mieszczyńska

52.    

Golon Karol

31

III B

Gimnazjum NR 15
10-041 Olsztyn
ul. Bałtycka 151

Agnieszka Kwaśny

53.    

Piskór Barbara

31

III A

Gimnazjum NR 15
10-041 Olsztyn
ul. Bałtycka 151

Halina Solmińska

54.    

Horba Olga

30

III B

Gimnazjum Nr 1
11-010 Barczewo
ul. Północna 14

Sławomir Stasiuk

55.    

Gotowski Dominik

29

I D

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Ewa Marciszewska

56.    

Kuta Magdalena

29

III B

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Joanna Mieszczyńska

57.    

Pluta Mateusz

29

II A

Gimnazjum Nr 1
11-300 Biskupiec
ul. Ludowa 5

Janusz Daśko

58.    

Struj Sylwia

27

III B

Gimnazjum Nr 1
11-300 Biskupiec
ul. Ludowa 5

Janusz Daśko

59.    

Nienartowicz Monika

25

III B

Gimnazjum
11-042 Jonkowo
ul. Ks. J. Hanowskiego 27

Robert Syrwid

60.    

Grzecznowski Michał

22

III A

Gimnazjum NR 8
10-685 Olsztyn
ul. E. Turowskiego 3

Joanna Mieszczyńska

61.    

Milewska Karolina

22

III C

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Ewa Marciszewska

62.    

Noga Barbara

19

III C

Gimnazjum
11-042 Jonkowo
ul. Ks. J. Hanowskiego 27

Robert Syrwid

63.    

Gut Małgorzata

18

III E

Gimnazjum Nr 5
10-168 Olsztyn
ul. Konopnickiej 11

Ewa Marciszewska

64.    

Urszulik Grzegorz

18

III B

Gimnazjum Nr 6
10-062 Olsztyn

Ul. Jagiellończyka 32

Julitta Rodziewicz

 Przewodnicząca- Wiesława Topolnicka-Krępuła ZSE-H Olsztyn, ODN w Olsztynie

 

 

Projekt i wykonanie: Zdzisław Niewiadomski

 Copyright: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

Olsztyn, 2005