Zapraszamy wszystkich uczniów, miłośników języka oraz kultury hiszpańskiej, na BEZPŁATNE zajęcia Z Hiszpańskim Poznaj Świat, których celem jest nauka podstaw tego pięknego języka oraz odkrywanie kultury hiszpańskojęzycznej.

Hiszpański jest językiem oficjalnym lub drugim językiem używanym w dwudziestu krajach Europy, Afryki, Środkowej, Południowej i Północnej Ameryki. Ponad czterysta milionów ludzi posługuje się nim na co dzień.

Co ważne, jest drugim najczęściej używanym w komunikacji językiem na świecie, co sprawia, że naprawdę warto się go uczyć.

Hiszpański to oczywiście bogata literatura. Niemal każdy, kto był w Hiszpanii, wraca do domu z miłością do Cervantesa czy Gabriela Garcii Márqueza i Stu lat samotności. Jest cała lista innych hiszpańskojęzycznych pisarzy, z którymi warto spędzić deszczowy wieczór.

Warto pomyśleć o krajach, gdzie ludzie mówią po hiszpańsku i wszystkich ciekawych rzeczach, które można tam robić. Surfing na Playa Tamarindo w Kostaryce, narty w Pirenejach, wędrówka Camino de Santiago czy zwiedzanie takich miast, jak: Buenos Aires, Madryt, Barcelona czy Hawana. Z hiszpańskim w kieszeni pora na podbój świata!

Spotkania odbywać się będą na Platformie Teams we wtorki o godz.18.00. Zainteresowane osoby proszę o zgłaszanie się do pani Anny Zinkiewicz – osobiście lub przez dziennik elektroniczny.

 Gorąco zapraszamy!     

Anna Zinkiewicz