Ogłoszono wyniki pierwszego etapu IX edycji Konkursu Logistycznego Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Od kilku już lat nasi młodzi logistycy licznie biorą udział w tym popularnym ogólnopolskim konkursie, a dwukrotnie stali na podium zwycięzców, zdobywając pierwsze i trzecie miejsce. W tym roku do finału zakwalifikowało się 23 uczniów klas 2-4 TL:

Julia Stadnyk, Wojciech Ogonowski, Wojciech Fydryszek, Konrad Kmieć, Arkadiusz Hanusz, Dawid Grzelak, Marta Kupisz, Anika Ziółkowska, Nikodem Kinski, Ewelina Mielczarek, Paweł Piędyk, Jakub Folga, Konrad Popławski, Angelika Staszkiewicz, Daria Żelazek, Wiktoria Lewandowska, Dawid Szulc, Julia Węgrocka, Weronika Sienkiewicz, Kacper Gierejczyk, Krystian Krasowski, Natalia Kamińska, Sylwia Wiwczarek, Alicja Banaszek, Michał Lutarewicz.

Ze względu na trwający stan epidemii oraz w trosce o zdrowie wszystkich uczestników etapy konkursu odbywają się zdalnie. Bardzo tęsknimy za spotkaniami na żywo, ale się nie poddajemy! Cieszymy się, że nasi uczniowie mają możliwość chociaż w tej formie współzawodniczyć z młodzieżą z innych szkół z całej Polski. Rywalizacja podzielona jest na dwa etapy. W obu etapach uczniowie rozwiązują test online za pośrednictwem platformy edukacyjnej Moodle.

Liczymy, że sprzęt nas nie zawiedzie, a naszym uczestnikom życzymy sukcesu!

Elżbieta Stużyńska