Wielkim sukcesem uczniów ZSEH okazało się zgłoszenie projektu edukacyjnego do kapituły przyznającej Krajową i Europejską Odznakę Jakości.

Wielkim sukcesem uczniów ZSEH okazało się zgłoszenie projektu edukacyjnego do kapituły przyznającej Krajową i Europejską Odznakę Jakości.

Edukacyjny projekt internetowy eTwinning Helfen, ohne zu fragen, wem Henri Dunant (Pomóż, nie pytając komu Henri Dunant) był realizowany w roku szkolnym 2014/2015 na lekcjach języka niemieckiego. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy IV technikum handlowego a współpracowali z gimnazjum w mieście Sobrance na Słowacji. Dotyczył on pierwszej pomocy przedmedycznej.

29.10.2015 r. nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning. Oznacza to, że zaangażowanie naszej szkoły i praca naszych uczniów została oceniona jako prezentująca najwyższy europejski poziom.

Elżbieta Dziedzicka       
(koordynator projektu)