W ramach obchodów 9 grudnia 2022 r. odbyła się prelekcja dla uczniów klas czwartych wygłoszona przez Pana Dawid Zagziła z olsztyńskiej delegatury IPN, zaś 13 grudnia 2022 r. młodzież i nauczyciele minutą ciszy oddali hołd ofiarom stanu wojennego. Następnie został odtworzony film z udziałem uczniów naszej szkoły.

Z okazji 41. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, jako społeczność szkolna, wspominaliśmy ten trudny i szczególny dla Polaków czas. Inicjatywa podjęta przez nauczycieli i uczniów ZSEH jest znakiem pamięci o ofiarach i osobach prześladowanych przez reżim komunistyczny. W ramach obchodów 9 grudnia 2022 r. odbyła się prelekcja dla uczniów klas czwartych wygłoszona przez Pana Dawid Zagziła z olsztyńskiej delegatury IPN, zaś 13 grudnia 2022 r. młodzież i nauczyciele minutą ciszy oddali hołd ofiarom stanu wojennego. Następnie został odtworzony film z udziałem uczniów naszej szkoły.

Jolanta Zakrzewska, Marta Mazur, Damian Najduch

Link do filmu na Dysku Google:
https://drive.google.com/file/d/1HboKpW8wk72hYMUQFWrky4QNnez37peh/view

Link do filmu na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=-0aJtIlUYNs